fbpx

אודות החברה

טוטאל הדברה | אייקון של טרמיט עם תמרור ללא כניסה

לקביעת תור עם המומחים מס' 1 לטרמיטים בארץ

טוטאל הדברה | גג הבית מהלוגו

חברת טוטאל הדברה

היא החברה המובילה והמתקדמת בישראל לטיפול בטרמיטים אשר בין היתר הייתה אחראית לגילויו ולזיהויו של הטרמיט הפולש הפורמוזי לראשונה בארץ. לחברה מומחיות רבה באיתור, זיהוי וטיפול בטרמיטים בשיטות מוכחות מדעית. תומר לו מנכ"ל החברה הינו בעל תעודות, הכשרות בינלאומיות ומוניטין רב בתחום הטרמיטים. חברת 'טוטאל הדברה' מחזיקה בבעלותה מעבדה פרטית לזיהוי ולגידול טרמיטים.

אנחנו בטוטאל הדברה מאמינים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ושקיפות אל מול לקוחותינו.

טוטאל הדברה | מחקר לגילוי טרמיטים
טוטאל הדברה | חוקרי הטרמיטים הגדולים בעולם

טרמיטים- מזיק קטנטן עם עקשנות של פיל

האמת הכואבת היא שקשה מאוד לטפל בפלישת טרמיטים לאחר התבססותה. טרמיטים הם מזיקים קטנים מאוד, הפועלים בתוך קירות הבית, בתוך קורות העץ או בעומק האדמה וגורמים לנזק קשה לריהוט, למטבחים, למשקופים , לפרקט, לפרגולות ולכל מוצרי העץ שברשותכם. טרמיטים יכולים לנוע ולהתפשט למרחקים עצומים במגוון דרכים, וכאשר הם "משתלטים" על בית, הם מאוד עקשנים וייטו לחזור לשם שוב ושוב.
בטוטאל הדברה מחזיקים מעבדת טרמיטים פרטית לצורך זיהוי מדויק של סוג הטרמיט הפולש. זיהוי סוג הטרמיט מאפשר לנו לבצע הדברה אפקטיבית בהתאמה אישית ולהבטיח את הטיפול היעיל ביותר לצורך גירוש הטרמיטים מביתכם.
בנוסף, ברשותנו טכנולוגיות מיוחדות המאפשרות טיפול חוזר בפלישות טרמיטים ללא שבירת מרצפות- וזאת באמצעות התקנת מזרקים סמויים בהדברה ראשונה. טכנולוגיה זו מאפשרת הדברה חוזרת אפקטיבית וזולה, ללא שבירת מרצפות וללא סיכון לתשתיות החשמל והמים שלכם.

טרמיטים - הפולש הבלתי נראה

קשה מאוד לגלות טרמיטים ומחקרים מראים שיחלפו להן שנים מרגע פלישת הטרמיטים לביתכם ועד לרגע בו למעשה תגלו על קיומם. במהלך השנים האלה, הטרמיטים מסוגלים לגרום לנזקים כבדים לרכוש וזאת מבלי שהנזק יהיה נראה לעין.
אנו בטוטאל הדברה מציעים שירותי גילוי טרמיטים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים- המשוכללים ביותר בעולם. במקרה של פלישה חוזרת ונשנית או מגורים באזור נגוע בטרמיטים, טכנולוגיות המעקב והגילוי המשוכללות שלנו יאפשרו לכם לגלות את פלישת הטרמיטים ולטפל בהם עוד לפני שנגרם נזק מיותר לרכוש.

טוטאל הדברה- מקצוענות עם אחריות

כאשר אתם בוחרים ב'טוטאל הדברה', אתם בוחרים בחברה המקצועית ביותר בארץ לטיפול בטרמיטים.
בעל החברה הינו מומחה טרמיטים בעל מוניטין רב ומומחיות בינלאומית ייחודית בנושא טרמיטים:

  • אבחון סוג הטרמיט במעבדה והתאמת הטיפול לטרמיט
  • טכנולוגיות חדישות להדברה חוזרת ללא קידוחים נוספים
  • טכנולוגיות הניטור המשוכללות בעולם
  • שימוש בגלאי בלעדי לאיתור וגילוי טרמיטים – יכול לזהות אפילו טרמיט בודד בביתכם!

שימו לב!

לאחר כשנה ממועד טיפול להדברת הטרמיטים, מומלץ לבצע בדיקה באמצעי זיהוי וניטור מתקדמים,
על מנת לשלול חזרה פוטנציאלית של המזיק ההרסני בטרם התבססותו בנכס מחדש.
את הבדיקה ניתן לעשות בשלושה אופנים:

  • שימוש בגלאי משוכלל בעל יכולת גילוי של תנועות זעירות בקירות הבית לזיהוי פלישת טרמיטים.
  • מצלמה תרמית באיכות גבוהה (רזולוציה מינימלית של 76,000 מגה פיקסל + קצב רענון גבוה במיוחד) המשמשת לגילוי מסלולי הטרמיטים ומוקדי הפעילות שלהם בנכס.
  • הפעלת טכנולוגיית סאונד מתקדמת לאיתור טרמיטים.
אבחנה
השלב הראשון והחשוב ביותר במיגור טרמיטים הוא שלב האבחנה. כשם שלא תקחו תרופה עם תופעות לוואי קשות ללא בדיקה מקיפה, כך לא תכניסו לביתכם ליטרים של רעלים לפני שקיבלתם אבחנה בעלת תוקף מדעי. במרבית המקרים, לא ניתן לאבחן בעין את סוג הטרמיטים אצלכם בבית (למעט במקרים בודדים). במצב כזה, ייתכן ונצטרך לאבחן את המצב באמצעות מכשור מתקדם ובלעדי ובאמצעות בדיקות מעבדה.
חשוב לדעת! היכולת לזהות ולהבדיל בין טרמיטי קרקע לבין טרמיטי עץ מסוגלת לשמש אתכם כראייה מכרעת לזכייה בתביעת נזק מול חנות או ספק רהיטים שמכר לכם רהיט נגוע או לקוח המפנה כלפיכם האשמות שווא!
1
התאמת טיפול
ניתן לחלק את הטרמיטים לשני סוגים עיקריים: טרמיטי קרקע וטרמיטי עץ. אופן הטיפול בכל אחד מן הסוגים הללו שונה משמעותית. טיפול לא נכון בפלישת טרמיטים ללא זיהוי מקדים של סוג הטרמיט עלול להחמיר את מצב הפלישה. תעיד על כך, בין היתר, העלייה החדה והקבועה מדי שנה בקצב התפשטות הטרמיטים בישראל למרות ועל אף כל פעולות ההדברה המתבצעות כנגדם במדינה.
2
סקר תשתיות
טרם שלב ביצוע ההדברה חברתנו תבצע סקר תשתיות אשר במהלכו יבחנו ויבדקו תשתיות הנכס השונות שבביתכם כמו קווי חשמל, קווי מים, ריצוף וכיו"ב במטרה להכיר את הבית ולמנוע פגיעה אפשרית בתשתיות במהלך פעולת ההדברה.
3
הדברה
טרמיטים הם פולשים אגרסיביים מאוד, ולכן שיטות ההדברה הקיימות בשוק הן אגרסיביות בהתאם. אנחנו בטוטאל הדברה שואפים לצמצם את הנזק ללקוחותינו ע"י שימוש בשיטות הדברה מותאמות באופן פרטני לסוג הטרמיט אצלם בבית. שיטות ההדברה שלנו יעילות מאוד ומביאות למיגור אפקטיבי של הפולשים, עם מינימום נזק לנכס.
4

תעודות

חשש לטרמיטים?
השאירו פרטים לקביעת תור לאיתור טרמיטים אצלכם בנכס.

להזמנת מדביר
דברו איתנו

תודה רבה!

אנחנו שמחים שבחרתם בנו
ומבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מזמינים אתכם לבקר בדף הפייסבוק שלנו

טוטאל הדברה | נזק של טרמיטים לכיסא עץ