fbpx
טוטאל הדברה | גג הבית מהלוגו

בטוטאל הדברה גאים לעמוד בחזית המאבק הטכנולוגי בטרמיטים בישראל.

ברשותנו אמצעי מעקב וניטור משוכללים ובלעדיים בישראל לגילוי טרמיטים בביתכם- ללא פגיעה ברכוש!

אמצעים אלה כוללים שימוש בחיישנים משוכללים, גלאים ובמצלמות תרמיות בעלות רזולוציה וקצב רענון גבוהים במיוחד (76,000 מגה פיקסל ויותר!) הנדרשים לגילוי טרמיטים ולמעקב אחר מסלוליהם.

חושדים שיש לכם טרמיטים בבית? זקוקים לבדק בית לפני קניית/ מכירת בית באזור נגוע?
השאירו פרטים או צרו קשר בטלפון 1700-55-47-47

שירותי בדק בית חשובים במיוחד עבור אנשים הגרים באזורים מוכי טרמיטים
כיוון שעל פי מחקרים רבים בתחום, לוקח בממוצע כ-5 שנים ואף יותר לזהות נוכחות של טרמיטים בבית. 

טרמיטים לא מטופלים עלולים ליצור נזק כבד לרהיטים, משקופים, רצפות פרקט, דלתות, וארונות הבית.
נזקי טרמיטים עלולים לעלות לכם עשרות אלפי שקלים בקניית ריהוט חדש. 

למה קשה לגלות טרמיטים?

טרמיטים הם מזיקים קטנים מאוד ופעילים לרוב בתוך תשתיות סמויות ולכן קשה לגלות אותם בעין בלתי מזוינת. ברוב המקרים תזהו שיש בבית טרמיטים רק על פי הנזק שהם כבר הסבו, כלומר בשלב שכבר מאוחר מדי למנוע צורך בשיפוץ יקר או בקניית רהיטים חדשים. קצב האכילה של הטרמיטים משתנה בין מין למין אך לרוב לא ניתן לראות את הנזק שהם עושים בשנים הראשונות לאחר פלישתם.

כדי למנוע את הנזק וההוצאות הכספיות הכבדות הכרוכות בנזק זה, חשוב לסרוק את הנכס ולבצע בו בדק טרמיטים באופן תקופתי גם לאחר טיפול הדברה כדי לשלול פלישה חוזרת של טרמיטים. בנוסף, חשוב לסרוק ולבצע בדק טרמיטים בכל נכס לפני חתימה על חוזה קנייה או חוזה מכר באזור נגוע (ראשון לציון, פתח-תקווה, רחובות, המרכז ולאורך שפלת החוף).

שימו לב! אם אתם מוכרים בית באזור מוכה טרמיטים, אין זה מספיק להוכיח שביצעתם הדברה כדי להיות
מוגנים מפני תביעות משפטיות במידה והתגלו טרמיטים בבית. 

לעומת זאת, אם ביצעתם בדק טרמיטים מקצועי באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות בשוק לפני המכירה, ולא ידעתם על קיומם של טרמיטים בנכס שלכם גם בטרם לביצוע בדק הטרמיטים, דו"ח המצב שלנו קביל בבית משפט ועשוי להוכיח את חפותכם במקרה עתידי של תביעה.
* מידע זה הוא בגדר המלצה בלבד והוא אינו מהווה יעוץ משפטי או תחליף להתייעצות עם עו"ד.

הטכנולוגיות שלנו

אנו משתמשים באמצעים טכנולוגיים משוכללים על מנת לזהות פלישת טרמיטים בביתכם

בדיקת גלאי

גלאי הטרמיטים שלנו הינו טכנולוגיה בלעדית בישראל המאפשרת לסרוק, כמו ברנטגן, את קירות הבית שלכם. טכנולוגיה משוכללת זו יכולה לזהות ברמת דיוק גבוהה; היא מסוגלת לגלות אפילו טרמיט אחד(!) בתוך קירות ביתכם.
חברת טוטאל הדברה בלעדית בשימוש בטכנולוגיה זאת בישראל, ובעליה תומר לו בעל דיפלומה בינלאומית לתפעול הגלאי. 
גלאי הטרמיטים מאפשר לנו לגלות ולאתר טרמיטים בביתכם הרבה לפני שהנוכחות שלהם ניתנת לתפיסה על ידי חושים אנושיים. מומלץ להשתמש בגלאי לפני רכישה ו/ או מכירה של בית מידה וסבלתם בעבר מטרמיטים בביתכם או שהינכם מתגוררים באזור מוכה טרמיטים (בעיקר באזור ראשון לציון, מרכז הארץ ושפלת החוף).

תוצאות בדיקת הגלאי קבילים מבחינה משפטית, ולכן מומלץ להשתמש בשירותי הגלאי בעת מכירת/ רכישת בית למגורים או להשקעה.  
הבדיקה אינה פולשנית לרכוש, אינה גורמת לנזק לביתכם והיא בהחלט עשויה לחסוך מכם תביעות מיותרות, נזק כלכלי מטרמיטים ועוגמת נפש רבה.

טוטאל הדברה | בדיקת טרמיטים תרמית
טוטאל הדברה | בדיקת טרמיטים באמצעות גלאי

מצלמה תרמית

המצלמות התרמיות בהן עושה שימוש טוטאל הדברה בביתכם יכולות לזהות הבדלי טמפרטורה מזעריים במשטחים שונים כגון קירות, דלתות, ארונות וכו'.
הבדיקה באמצעות המצלמות התרמיות המיוחדות של החברה משמשת הן לגילוי נוכחות טרמיטים, והן לאיתור נזקי טרמיטים סמויים מן העין וכל זאת מבלי לפגוע כלל ברכוש או בתשתיות ביתכם.
בניגוד לבדיקת הגלאי, בדיקה באמצעות מצלמה תרמית אינה יכולה לזהות טרמיט בודד, אלא רק אם יש בביתכם פעילות טרמיטים. אולם כאשר יש בביתכם פעילות טרמיטים, המצלמה שלנו מסוגלת למצוא את מוקד הפעילות הנסתר בקלות רבה. 
אם אתם חוששים שיש בביתכם טרמיטים, מצלמה תרמית תסייע באישוש או הפרכת החשד, ובמציאת מוקדי פעילות הטרמיטים.
גילוי ואיתור טרמיטים באמצעות טכנולוגיה תרמית דורש ידע תרמוגרפי ושימוש במצלמות תרמיות יקרות מאוד בעלות רזולוציה וקצב רענון גבוהים במיוחד. היזהרו מחאפרים עם מצלמות זולות שאינן מתאימות למשימה!

בדיקה ויזואלית

בדיקה ויזואלית נעשית באמצעות מומחי טרמיטים והיא הזולה ביותר מבין השיטות, (אם כי הדיוק שלה נמוך בהשוואה לשיטות האחרות). היא משמשת בעיקר כאשר יש מידע מדויק לגבי מיקום הנזק של הטרמיטים. לעיתים, בדיקה ויזואלית תכלול גם לקיחת דגימת טרמיטים וזיהויים במעבדה.

טוטאל הדברה | בדיקת טרמיטים ויזואלית
טוטאל הדברה | בדיקת טרמיטים באמצעות גלאי

בדיקת סאונד

עוד טכנולוגיה בלעדית בישראל של חברתנו. בדיקת סאונד היא הבדיקה המושלמת למבנה עץ ומבנים בעלי גגות רעפים. בדיקה לא פולשנית, בעלת רמת דיוק גבוהה ובטכנולוגיית סאונד מתקדמת המסוגלת לאתר עד טרמיט בודד בתוך קירות הנכס שלך!

זקוקים לבדק טרמיטים לפני מכירה או רכישת נכס?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

להזמנת מדביר
דברו איתנו

תודה רבה!

אנחנו שמחים שבחרתם בנו
ומבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מזמינים אתכם לבקר בדף הפייסבוק שלנו

טוטאל הדברה | נזק של טרמיטים לכיסא עץ
הדברת טרמיטים - טוטאל הדברה

בכניסה לאתר אני מאשר/ת שקראתי והסכמתי לתקנון שירות החברה